Choosing web hosting is always a challenge, please consider this hostmonster review and greengeeks review.

Seriál Simpsonovi česky online - ke shlédnutí zdarma

Portál Simpsonovi Online česky vSeznamu.cz startuje! Každý týden na zábavný portál Simpsonovi-online.vSeznamu.cz přidáme jednu kompletní sérii tohoto vtipného cool seriálu, takže chvilku vytrvejte. Již nyní je tu více jak 150 prověřených dílů seriálu Simpsonovi česky a online. Příjemnou zábavu s našimi postavičkami ze Springfieldu a samozřejme s Simpsonovi-online.vSeznamu.cz.

Vítejte na zábavném portálu Simpsonovi-online.vSeznamu.cz, který je věnován legendárnímu seriálu - Simpsonovi. Simpsonovi je americký animovaný seriál, který navrhl a nakreslil Matt Groening, produkoval jej James L. Brook (FOX television). V České republice měli Simpsonovi svoji premiéru roku 1992 a to na ČT. Ta vysílala Simpsonovy takřka nepřetržitě, ovšem hlavně v poslední době velmi často měnila vysílací časy i kanál - Simpsonovi se stěhovali z brzkých odpoledních do večerních hodin a opačně a také z ČT 1 na ČT 2. Koncem roku 2009 zakoupila vysílací práva TV Prima, která Simpsonovy reprízuje na kanálu COOL od 1. série. S reprízou začala 1. ledna 2010 uvedením 10 dílů najednou. Aktuálně zakoupila i nejnovější 21. sérii..


Náhodné díly seriálu Simpsonovi

Simpsonovi online Dědeček vs sexualni ochablost cesky Ve vztahu Marge a Homera zmizela vášeň. Zejména Marge trápí, že Homer dává přednost pivu, jídlu a televize před ní. Navíc děti je stále nechtěně vyrušují. Marge proto koupí kazetu s mnoha radami, kterými jak doufá vášeň opět nastartuje. Výsledek je katastrofální a vše je ještě horší. Naštěstí je tu dědeček...
Shlédnout díl Dědeček versus sexuální ochablostSimpsonovi online bartova kometa cesky Bártovi se opět povedl husarský kousek. Na výzkumný balón ředitele Skinnera přidělal malá "vylepšení", takže nad Springfieldem poletuje balon s cedulí "Jsem prdeláč Skinner". Ředitel Bárta potrestá povinnou pomocí při jeho hvězdném výzkumu. Bart ale náhodou objeví kometu. Kometa která míří přímo na Springfield! Podaří se zahránit město?
Shlédnout díl Bartova kometasimpsonovi online bartuv trest cesky Bárt je čím dál víc nezvladatelný. Kromě klasických malérů a špatných výsledků ve škole navíc zlobí i doma. Dovoluje si čím dál víc až Homer Marge slíbí, že při dalším maléru Bárta pořádně potrestá. Příležitost na sebe nenechá dlouho čekat a Bart dostane pořádný trest. Nesmí na megafilm s Ičim a Skrečim. Více na simpsonovi-online.vseznamu.cz.
Shlédnout díl Bártův trestSimpsonovi online - vzhuru na prazdniny Blíží se doba vysvědčení a Bártovi začíná pořádně téct do bot. Homer mu slíbil, že když bude mít aspoň trojky, pojede na Krustyho tábor. Bárt samozřejmě opět známky nic moc a tak vysvědčení zfalšuje. Homer vše okamžitě prokoukne, ale i tak Bárta na tábor pustí. Tábor je ale katastrofou a zatímco si rodiče užívají, děti mají robotu.
Shlédnout díl Vzhůru na prázdninyV tomto díle se žení blízký spolupracovník sester Marge (Selmy a Petty). Selma přitom smutně vzpomíná na to, jak o ni sám stál, ale Patty ho odpálkovala pryč. Proto se Selma rozhodne, že si najde nějakého přítele. Selma o tom řekne Marge, která následně začne hučet do Homera, aby nějakého nápadníka Selmě našel.
Shlédnout díl Láska klíčí i v ředitelněTento díl začíná, když soused Flanders přijede s novým obytným vozem. Homer samozřejmě závidí a také se pokusí si podobný vůz koupit. Nakonec se mu podaří koupit obdobnou rachotinu a pokojeně veze rodinu na výlet do přírody. Poklidná dovolená se však změní v boj o život, jelikož naše rodinka přijde nejen o vůz, ale i o všechny zásoby.
Shlédnout díl Volání PřírodyV tomto dílu bude kromě naší oblíbené Simpsonovic rodinky hlavní postavou také klaun Šáša, Bártův velký oblíbenec. Klaun Šáša je obviněn z loupeže v obchodě a následně odsouzen do vězení. Bárt tomu však nevěří a snaží se dokázat Šášovu nevinu. Přijde Bárt na to kdo je skutečný zločinec?
Je Šáša vinen?V tomto díle Simpsonových online se chystá díkuvzdání. Celá (i široká rodina matka Marge, Patty, Selma, dědeček ...) rodina se sejdou u jednoho stolu. Líza při té přílěžitosti představí svůj výtvor, který vytvářela mnoho hodin. Přijde ale Bart, který se začne s Lízou pošťuchovat a její práci zničí. Trest na sebe nenechá dlouho čekat...
Shlédnout díl Bart kazisvět 
reklama + novz serial
esmeralda online

Rady

Nejnovější zprávy o klubu Manchester United na webu www.manchesterunited.cz. Chcete poradit s vyjmenovanými slovy? Potravinový doplněk Alveo nejlevněji v Alveo eshop. Informace o elektromobilech najdete na webu elektromobil.vSeznamu.cz.

Boty a oblečení Reebok pro sportovní a každodení nošení. Boty Adidas Dámské a pánské tašky přes rameno značkové a levné. Manchester United Červený trpaslík online Elektromobily Boty Nike Najdi si vyjmenovaná slova po b,f,l,m,p,s,v,z. RealFlex Tašky přes rameno Červený trpaslík online